Parodos, konkursai

Balandžio – birželio mėnesiais

Nuo balandžio mėnesio VšĮ Edukacijos centras „Saulėtekis“ kartu V. Kudirkos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriumi vykdė respublikinį projektą „Kernavė – lietuviškoji Pompėja“ (žiūrėti).
Mokytojos Jolanta S. ir Kristina M. su 6a klasės mokiniais gamino Kernavės senovės miestelį – namukus iš ledų pagaliukų (žiūrėti) ir tokiu būdu dalyvavo respublikinėje kūrybinių darbų iš ledų pagaliukų parodoje – „Kernavė – lietuviškoji Pompėja“. Moksleiviai iš visos Lietuvos statė senovinius Kernavės miestelius iš ledų pagaliukų. Buvo surengta gražiausių darbelių – senovinių miestelių paroda (žiūrėti) bibliotekose ir padarytas pristatymas Youtube kanale.
Gegužės mėnesį mokiniams buvo organizuojamas edukacinis užsiėmimas „Kaip žmonės senovėje gyveno“, kūrybinėse dirbtuvėlėse buvo daroma puodynė.
Birželio 22 d. visas veiklas apvainikavo išvyka į Kernavę, kur vyko pažintinė integruota istorijos ir pilietiškumo pamoka.

Iki mokslo metų pabaigos 5c kl. mokytoja Eglė sukvietė Centro bendruomenę dalyvauti kūrybinių darbų fotografijų parodoje „Aitvare, atnešk man vasarą ant uodegos“ (žiūrėti). Kviečiame apsilankyti parodoje virtualiai!

Gegužės mėnesį 1c klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame edukaciniame projekte „Gamtos abėcėlė“. Iš gamtinių medžiagų mokiniai kartu su savo mokytoja Egle ir auklėtoja Živile, kūrė abėcėlės raidės. Už dalyvavimą projekte gavome padėkos raštą ir metodinę priemonę, kurią galėsime naudoti pamokose.

Gegužės 15-tą dieną minima Šeimos diena. Auklėtoja Guoda ir padėjėja Genutė surengė mokinių kūrybinių darbų parodą, skirtą šeimos dienai paminėti „Mano šeima“ (žiūrėti). Mokiniai piešė savo šeimas. Kviečiame centro FB paskyroje pasigrožėti kūrybingais mokinių piešiniais ir galbūt atrasti įamžintą savo šeimą.

Gegužės 7 d. Muzikos studija „Ad libitum“ (mokytojos Dileta J. ir Audronė R.), 3a kl.(mokyt. L. Borusevičiūtė), 4b (mokyt. D. Kauklienė) ir 6b kl. (mokyt. T Krasauskienė) dalyvavo Plungės specialiojo ugdymo centro organizuotame respublikiniame virtualiame menų festivalyje – parodoje „Vieversio laiškas“ (žiūrėti). Jame dalyvavo specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai iš visos Lietuvos.
Kviečiame pasižiūrėti jų pasirodymus bei pasigrožėti piešiniais!

Balandžio mėnuo – švaros mėnuo, pradinių klasių mokiniai kartu su tėveliais, mokytojais gamino darbelius iš antrinių žaliavų. Puikiais ir išradingais darbeliais galime pasidžiaugti virtualioje parodoje „Pasidžiauk dar kartą“ (žiūrėti). Dėkojame dalyvavusiems.

Balandžio mėn. 8a klasės mokiniai su mokytoja Audrone Gurevičienė ir mokytojos padėjėja Gražina Neliubšiene dalyvavo respublikiniame mokinių gamtos mokslų konkurse Mozaika“ (žiūrėti), kurį organizavo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras. Konkurso tikslas – aktyvinti mokinių domėjimąsi gamta ir viešinti meninę veiklą. Mozaikas reikėjo sukurti iš įvairių gamtinių medžiagų. Iš gamtinių medžiagų reikėjo sukurti kompoziciją, pasitelkiant mozaikos principą. Mokiniams ši veikla sukėlė daug įdomių patirčių, kvapų ir pojūčių.

Balandžio mėn. 3b klasės mokinis Benas Klimas su savo darbeliu dalyvavo respublikinėje virtualioje kūrybinių darbų parodoje „Puokštė mamai“ (žiūrėti).

Balandžio 15 d. vyko I Respublikinis tautinių instrumentų-solistų pjesės konkursas „Tautiniai atspindžiai“ (žiūrėti), kuriame dalyvavo net 235 atlikėjai. 9b klasės mokinys Dovydas Matulionis tapo laureatu ir apdovanotas II vietos diplomu! Džiaugiamės ir dėkojame mokytojai Laimutei Stasei Proškutei!