Pasaulinė Autizmo supratimo diena

Balandžio 2 dieną Centras minėjo Pasaulinę Autizmo supratimo dieną.

Simboliška, kad Autizmo supratimo dienos išvakarėse Centro darželį aplankė M. K. Čiurlionio LIONS klubo prezidentas Marijus Virginijus Baltrukonis, Kauno Tauro Lions klubo prezidentas Arūnas Gedeikis, Kauno moterų Lions klubo prezidentė Milda Dambrauskienė ir Kauno Lions klubo prezidentas Valentinas Rimskis. Su šių klubų pagalba galime įgyvendinti darželio lauko aikštelės projektą. Dėkojame už padovanotus spyruokliukus ir sūpynes. Artimiausiuose planuose numatyta lauko sporto aikštelės sukūrimas.

Kauno LIONS klubai susivienijo ypatingų vaikų labui

Minint Pasaulinę Autizmo supratimo dieną siunčiame linkėjimus visiems mokyklos vaikams, jų tėveliams bei visai bendruomenei. Supraskime ne tik šiandien, bet ir kasdien. Būkime stiprybė vieni kitiems! Ačiū 3b klasės tėveliams, kad pasidalino asmeninėmis nuotraukomis. Tekstą, pagal Michael Jackson – We Are The World, sukūrė, pritaikė ir įdainavo Rasa ir Laura.

Džiaugiamės Centro mokinio Airido darbu ir gauta padėka bei dovana už dalyvavimą tarptautinio taikos plakato konkurse, kurį organizavo LIONS Clubs.

Taikos plakatų konkursas „Tarnaujame taikai“ 2020–2021 m.