Pasimatuok profesiją

Sausio 27 d. 3b ir 4a klasių Centro mokiniai lankėsi Kauno edukaciniame pramogų centre „CurioCity“ (PLC MEGA), kur dalyvavo pažinimo erdvių žaidybinėse, edukacinėse veiklose, imitavo realaus gyvenimo situacijas, susijusias su įvairiomis profesinėmis veiklomis. Pagilinę žinias, pilni gerų emocijų grįžo į mokyklą.

Nuo 2019 metų lapkričio mėnesio Centre vykdomas trumpalaikis popamokinės veiklos projektas „Pasimatuok profesiją“.  Pagrindinis projekto tikslas – sudaryti sąlygas ugdytiniams susipažinti su karjeros kompetencijomis, būtinoms profesijos ir/ar darbo veiklos panaudojimui.

Projekte dalyvauja 3-4, 5b klasių mokiniai, jų pedagogai, mokytojų padėjėjai. Projekto organizatoriai, kuratoriai yra KPDUC pedagogės Jolanta Kolomyjskienė ir Karolina Meištienė. Projektas bus vykdomas 5 etapais per 2019-2020 metų lapkričio, sausio, vasario, kovo, balandžio mėnesius.

Mokinių išvykos organizavimas į edukacinį pramogų centrą „Curiocity“ buvo viena iš projekto „Pasimatuok profesiją“ veiklų (II etapas) .