Paukštelis lizdelyje

Birželio 2 dieną, 1a, 4a, 4b, 6b klasių mokiniai bei mokytojos Alma Murzienė, Vilma Barkauskienė, Danuta Kauklienė ir Teresė Krasauskienė dalyvavo virtualiame keramikos edukaciniame užsiėmime „Paukštelis lizdelyje“. Užsiėmimo pradžioje mokiniai susipažino su molio savybėmis, lipdymo būdais. Vadovas pamokė vaikus, kaip tempimo būdu nulipdyti paukštelį, o iš sukočiotų molio „virvelių“ susukti lizdelį. Dėkojame Trakų krašto tradicinių amatų centrui už įdomų edukacinį užsiėmimą, kurio metu mokiniai pasisėmė naujų žinių ir įgūdžių.