Pauliaus Ašmonto pirmas titulas

Lapkričio 18 d. Kauno „Vilijos“ plaukimo baseine vyko Lietuvos aklųjų federacijos (LAF) komandinio plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo penkios komandos. „Sveikatos“ aklųjų klubo komandos narys Prano Daunio ugdymo centro devintokas Paulius Ašmontas, kuris prieš kiek daugiau nei mėnesį užėmė trečią vietą jaunių Europos žaidynėse, su komanda laimėjo pirmą vietą, o plaukdamas estafetę su kitais buvusiais Prano Daunio ugdymo centro mokiniais Žygimantu Matusevičiumi ir Mindaugu Dvylaičiu tapo Lietuvos rekordininku. Tai pirmas toks Pauliaus titulas.

Varžybose pirmą kartą dalyvavo ir šeštokas Danielius Mikalauskas. Jis plaukimo treniruotes pradėjo lankyti tik prieš mėnesį ir šiose varžybose parodė, kad per trumpą laiką galima puikiai išmokti plaukti krūtine, puikiai atlikti posūkius, būti linksmam ir norinčiam sportuoti, mokančiu bendrauti ir būti žingeidžiu. Tai labai perspektyvus plaukikas, kuris eis Pauliaus Ašmonto pėdomis.