Pavasaris atėjo – Velykos atriedėjo

2020 metų nuo vasario 15 d. iki balandžio 16 d. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras organizavo šalies bendrojo ir specialiojo ugdymo mokyklų mokinių nuotolinį, meninį, kūrybinį projektą–konkursą „Pavasaris atėjo, Velykos atriedėjo“. Jame dalyvavo centro 1a klasės mokiniai Reinaldas Merkevičius, Konradas Velionis ir Arminas Gintutis su pedagogėmis Laima, Guoda ir Egle. Mokinių kūrybiškumą ir savarankiško darbo įgūdžius įvertino komisija ir mokinius už dalyvavimą apdovanojo padėkos raštais. Džiaugiamės ir didžiuojamės. Šaunuoliai pirmokai! Po parodos visi mokinių darbai, kaip sveikinimo atvirukai, buvo padovanoti vienišiems Lietuvos gyventojams.

Kviečiame aplankyti virtualią parodą „Pavasaris atėjo, Velykos atriedėjo“!