Pažintinės integruotos pamokos

Birštone, Kauno Zoologijos sode

Birželio 17 d. 5a ir 6a kl. mokiniai su mokytojomis Jolanta ir Gintare keliavo į Birštoną, kur vyko pažintinė integruota istorijos – anglų k. pamoka. Mokiniai važiuodami elektroautobusu klausėsi įdomių pasakojimų apie Birštoną, lipo į apžvalgos bokštą, išbandė Kneipo tako akmenukų ir kankorėžių tvirtumą, mėgavosi mineralinio vandens terapija.

~ Netradicinė pamoka „Surask aligatorių“ ~

4b klasės mokiniai jau antrus metus bendradarbiauja su J. Laužiko mokyklos 7b klasės mokiniais. Ketvirtokai, gavę septintokų užduotį surasti gyvą aligatorių, su mokytoja Danuta ir mokytojos padėjėja Areta birželio 9 d. vyko į Kauno zoologijos sodą. Labai daug gerų emocijų mokiniai patyrė stebint įvairius gyvūnus, suradus aligatorių. Netradicinės pamokos metu mokinius supa laisva aplinka, nevaržoma suolo, o buvimas tarp gyvūnų ramina, skatina vaizduotę ir kūrybiškumą.

Tarpmokyklinis projektas „Keliauk, pažink, atrask, pasidalink“

~ 1a, 1b klasių mokinių išvyka į Kauno zoologijos sodą ~

Jau pasaulio pažinimo pamokose vaikai sužinojo, kodėl kaip kuriems laukiniams gyvūnams  ir toliau yra reikalinga žmogaus globa. Todėl birželio 8 d., 1a , 1b klasių mokiniai, išsiruošė į pirmąją išvyką, Kauno zoologijos sodą. Zoologijos sode ugdytiniai stebėjo beždžionėlių išdykavimus, ruonio triukus, meškėnus, liūtą, laukines kates, baltąjį vilką, kramsnojančius kupranugarius, stumbrus, antilopes ir dar daug kitų gyvūnų. Aplankę gyvūnus, pakilia nuotaika, geltonuoju mokyklos autobusiuku sugrįžome į mokyklą.