Per žaidimą į pažinimą: Lietuvos nepriklausomybės kovos

Lapkričio 14 d. 8b-10 kl. mokiniai ir istorijos mokytoja Jolanta S. apsilankė Vytauto Didžiojo Karo muziejuje, kuriame vyko integruota istorijos, informacinių technologijų pamoka „Per žaidimą į pažinimą: Lietuvos nepriklausomybės kovos“.  Muziejaus edukatoriai pristatė interaktyvų žaidimą „Lietuvos nepriklausomybės kovos“. Mokiniai galėjo susipažinti su 1919 metų autentiška ginkluote, pasimatuoti kario uniforma ir pasijausti tikrais kareiviais.  Taip vyko istorijos pamoka netradicinėje erdvėje.