Po pasakų skraiste

Kauno miesto V. Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje nuolat vyksta įvairūs edukaciniai renginiai. Viename iš jų  – „Po pasakų skraiste“, sausio 15 d. dalyvavo 3b, 4a, 5b klasių mokiniai su mokytojomis Danuta, Alma ir Terese. Bibliotekos darbuotojos supažindino su knygų įvairove, sekė ir aptarė pasakas. Mokiniams labiausiai patiko interaktyvios veiklos.

Ugdytiniai pasidžiaugė savo kūrybinių darbelių  parodėle „Žiemos stebuklai“.

Dėkojame šaunioms bibliotekos darbuotojoms – Ilonai ir Gražinai už patirtus įspūdžius, žinias, dovanotas knygutes.  Su nekantrumu laukiame kito susitikimo.