Pripilsiu sklidiną puodelį

Žiema – pats nuostabiausias metų laikas, kai papūtęs šiaurys pribarsto sniego, žemę apkloja stora sniego antklodė. Rymo baltaskarės eglės, sniego skraiste pasipuošę medžiai, viskas tik braška, girgžda. Tokį vaizdą sausio 14 dieną ugdymo centro kieme išvydo 4b klasės mokiniai su mokytojomis Dileta ir Danuta, kurios organizavo atvirą integruotą pažintinės, meninės veiklos (muzikos) pamoką „Pripilsiu sklidiną puodelį, vaišinsiu šiluma tave“. Mokiniai apibūdino ir tyrinėjo žiemos požymius, sniego baltume rašė išmoktus muzikinius ženklus. Pamokos metu buvo siekiama, kad susipažinę ir  išbandę naujus lauko muzikos instrumentus, pažinę ritmą, kuris yra muzikos pagrindas, mokiniai norėtų patys muzikuoti, aiškiau suprastų ir pamėgtų muziką, kad įgytos žinios atvertų tolesnį garsų pasaulį: kokie garsai, ritmai skamba kasdienėje aplinkoje, gamtoje, keičiantis metų laikams. Visi patyrė daug džiugių emocijų, grįžę į klasę, vaišinosi arbata su medumi, dalinosi patirtais įspūdžiais.