Projektas „Lietuvių kalbos dienos, skirtos lietuvių kalbai“

2019 m. vasario-kovo mėnesiais pradinių klasių mokiniai dalyvavo pagal Valstybinės lietuvių kalbos inspekcijos kvietimą  –  projekte „Lietuvių kalbos dienos, skirtos lietuvių kalbai“. Projektą sudarė trys etapai: viktorina „Lietuvių liaudies pasakų kraitelė“, eilėraščių konkursas „Tėvų nameliai brangūs“ pagal rašytojo Vytės Nemunėlio kūrybą ir spektaklis – lietuvių liaudies pasaka  ,,Godūs meškiukai“. Šių renginių tikslas – didinti lietuvių kalbos prestižą, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją, prisidėti prie lietuvių kalbos sklaidos pasaulyje.

Mokiniai su džiaugsmu keliavo į pasakų šalį, susitiko su savo mėgstamais personažais, deklamavo eilėraščius, inscenizavo lietuvių liaudies pasaką „Du godūs meškiukai“.

Projektą organizavo mokytojos Vilma Barkauskienė ir Alvyda Rugienienė.

Ugdytinių laukė dovanos:  spalvingi pieštukai, medaliai „Geriausias skaitovas“, padėkos raštai bei vaišės.

Pradinukai ne tik patyrė pažinimo džiaugsmą,  pagilino lietuvių kalbos žinias, bet ir susipažino su lietuvių tautosakos ir literatūros klasikos paveldu.

Visiems pedagogams, padėjusiems parengti savo ugdytinius projektui – nuoširdžiausias AČIŪ.

Viktorina „Lietuvių liaudies pasakų kraitelė“

Eilėraščių konkursas „Tėvų nameliai brangūs“ pagal rašytojo Vytės Nemunėlio kūrybą

Spektaklis – lietuvių liaudies pasaka  ,,Godūs meškiukai“