Projekto „Kai aš užaugsiu“ renginys

Gegužės 22 d. centro salėje vyko projekto „Kai aš užaugsiu“ renginys apie profesijas, kuriame dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Visos devynios pradinės klasės pasirinko po vieną profesiją, kurią turėjo vaizdžiai pristatyti, parodyti ar kitaip pademonstruoti. Šį renginį organizavo centro mokytojos A. Polukordienė, T. Krasauskienė, D. Jagelavičiūtė, A. Ribinskienė.

Mokiniai buvo supažindinti su devyniomis profesijomis, su pagrindiniais įrankiais priklausančiais profesijai. Visiems kartu reikėjo dėlioti dėlionės dalis su įrankiais, minti mįslės, šokant ir dainuojant suktis rateliuose.

Mokytoja L. Buliolienė parodė siuvėjo profesijos pagrindinį įrankį – siuvimo mašiną ir pademonstravo siuvimo procesą.