„RAUDONOS NOSYS“ svečiuose

Spalio 15 dieną Kauno Prano Daunio ugdymo centro virtualioje erdvėje svečiavosi „RAUDONOS NOSYS“ Gydytojai klounai. 3a ir 4a mokiniai stebėjo spektaklį „Keliaujantis klounų orkestras“. Vaikai žavėjosi muzikalia, linksma ir šmaikščia istorija. O ir patys turėjo progos padainuoti ir pašokti. Pasirodymas mokiniams padarė didelį įspūdį. Iš šio spektaklio vaikai galėjo pasimokyti gerumo, draugiškumo.

Vaikų mintys: „Mes jautėmės nuostabiai, nes spektaklio metu galima buvo padainuoti ir pašokti, o klounų kostiumai ryškūs“. „Žonglieriai juokingi ir linksmi“. „Lengva buvo stebėti“. „Ir laikas neprailgo“. „Norėtume, kad „RAUDONOS NOSYS“ sugrįžtų su dar vienu personažu – raudonu kostiumu klounu“.

3a ir 4a mokiniai rekomenduoja šį pasirodymą savo draugams, nes vaikams labai patinka klounai. Ačiū  aktoriams ir iki pasimatymo!

Parengė Vilma Barkauskienė