Renginiai, skirti Baltosios lazdelės dienai paminėti

Spalio 16-ąją kūrybingai, saldžiai ir turiningai atšventėme Baltosios lazdelės dieną.

Per pirmą pamoką kūrybinės veiklos „Rudens pojūčiai“ metu mokiniai su mokytojais iš įvairių rudens gėrybių kūrė taktilinius paveikslus, rašė žodžius Brailio raštu.

Salėje vykusio trumpo minėjimo metu visus pasveikino Centro direktorė R. Juknevičienė ir vyresniųjų klasių mokinių vokalinis ansamblis. Centro rėmėjų – M. K. Čiurlionio LIONS klubo – prezidentė E. Brazaitienė ir su ja atvykę svečiai įteikė džiugias dovanas – galimybę mokiniams dalyvauti 2019 metais Rygoje vyksiančiame tarptautiniame muzikos festivalyje bei gausybę saldainių.

M. K. Čiurlionio LIONS klubo straipsnis —>

Vėliau mokiniai su mokytojais vyko į skirtingus edukacinius užsiėmimus Kauno miesto muziejuose: vieni lipdė medalius Kauno pilyje, kiti klausėsi legendų Kauno Rotušės muziejuje, treti pabuvojo liaudies instrumentų šalyje Kauno miesto muziejaus tautinės muzikos skyriuje. Didžiausia – vyresnių klasių mokinių – grupė klaidžiojo istorijos labirintais Kauno IX-ame forte.

Mokykloje pasilikę jauniausieji mokinukai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ir iš molio lipdė savo mozaikos daleles, kurios vėliau papildys didžiąją mūsų bendruomenės dėlionę, kuriamą ant sienos Centro antro aukšto fojė.

Dėkojame rėmėjams, svečiams, mokinių tėveliams, darbuotojams ir mokiniams už visų kartu sukurtą jaukią šventę.