Renginiai, skirti Kovo 11-ajai

Kauno Prano Daunio ugdymo centro mokiniai ir pedagogai renginį, skirtą Kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai – paminėti, pradėjo Leono Somovo & Jazzu daina „Rudens naktis sustojo”, atliekama 6b klasės mokinių Livetos Ilikaitės ir Dovydo Matulionio  bei 8a klasės mokinio Jokūbo Budreckio.

Visa Centro bendruomenė sugiedojo Lietuvos Respublikos himną. Lietuvos valstybės atkūrimas buvo paminėtas lietuvių liaudies šokių ir žaidimų bei šiuolaikinės muzikos ritmu. Po filmų „Knygnešys” ir „Ekskursantė”, atspindinčių tautos istoriją, peržiūrų, buvo piešiami ir rašomi sveikinimai ir linkėjimai Lietuvai. Buvo prisimintas ir Kaunas kaip laikinoji sostinė, perversti jo istorijos puslapiai, prisimenant svarbiausius Lietuvos šimtmečio įvykius.