Vasario 16-ios renginiai

Vasario 16-oji, kaip Lietuvos valstybės atkūrimo diena pradėta švęsti per pirmąsias dokumento  pasirašymo metines.

Sausio – kovo mėn. centre vyko renginiai, piešinių ir nuotraukų parodos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo paminėjimui. 2019-ieji, seimo sprendimu, yra paskelbti laikinosios sostinės atminimo metais. Šiais metais sukanka 100 metų, kai 1919 metų sausio 2 dieną iš okupuoto Vilniaus pasitraukė Laikinoji Vyriausybė ir Kaunas de facto tapo Lietuvos Valstybės institucijų darbo vieta.

Minint Vasario 16-aja 3b ir 4a klasės mokiniai su pedagogėmis  Audronė Polukordiene ir Teresė Krasauskiene vasario 15 d. aplankė Vytauto Didžiojo karo muziejų, kur vyko pasaulio pažinimo pamoka „Vasario 16-toji“  ir prie Laisvės paminklo uždegė žvakeles.

Vasario 15 d. centro salėje vyko renginys „Lietuva tarpukary“, skirtas Vasario 16-ajai paminėti į kurį buvo pakviesti centro mokytojai, mokiniai ir kiti bendruomenės nariai. Vasario 16 dienos šventė tarpukario Lietuvoje buvo minima kiekvienais metais.  Šventės organizavimui  tarpukariu pastangas dėjo tiek valdžia, tiek visuomenė.

Vasario 16-osios dienos proga priešmokyklinukai, kaip rimti piliečiai, užsiėmė rimtais kūrybiniais darbais, kuriuos išmargino Lietuvos vėliavos spalvomis. Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena visus!

Sveikinimas Vasario 16-osios proga —->>> žiūrėti