Respublikinis 3-ųjų klasių mokinių konkursas „Listen to write“

Vasario mėnesio pabaigoje keturi 3a mokiniai kartu su savo anglų k. mokytoja dalyvavo respublikiniame 3-iųjų klasių mokinių diktanto rašymo anglų kalba konkurse „Listen to write“. Jame dalyvavo per 3000 moksleivių. Mokiniai galėjo rašyti 3 lygių diktanto tekstą: lengvą, pagrindinį ar aukštesniojo lygmens. Diktantą be klaidų parašė 673 mokiniai.
Labai džiugu, kad tarp 673 nugalėtojų pateko ir 3 mūsų mokyklos trečiokai – Lukas Jastremskas, Benas Brastauskas ir Urtė Sakalauskaitė, rašę pagrindinio lygmens diktantą. Be galo džiaugiamės!

Konkurso organizatoriai – Kauno pedagogų kvalifikacijos centras