Respublikinis konkursas-festivalis „Perliukai“

2018 m. balandžio 24 d. VšĮ „Raudondvario dvaras“ menų inkubatoriuje vyko IV-asis respublikinis jaunų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkursas-festivalis „Perliukai“. Turime kuo pasidžiaugti, nes Kauno Prano Daunio ugdymo centro solistė Liveta Ilikaitė šiame konkurse tapo  I premijos laureate.

Nuoširdžiai sveikiname mokinę Livetą ir jos mokytoją Diletą Jagelavičiūtę!!!

Šis festivalis vyksta kas trejus metus, apimdamas atskirus regionus, jo organizatorius yra Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“.  Regioninės atrankos 2017 m. vyko Klaipėdoje ir Alytuje, 2018 m. jos organizuojamos Šiauliuose, Kauno raj. ir Vilniuje. Pasak renginio organizatorių, šiuo konkursu-festivaliu ugdomas ne tik neįgalių vaikų ir jaunuolių (3–29 metų) kūrybiškumas, skatinama muzikinė saviraiška, bet ir siekiama atkreipti dėmesį ir įvertinti muzikos pedagogus, pasirinkusius dirbti su skirtingą negalią turinčiais jaunais muzikos mėgėjais.

Plačiau skaityti Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ svetainėje.