Visiems kitaip

Birželio 11 d. jau tradiciniu tapęs respublikinis projektas-seminaras „Visiems kitaip“ vyko Telšiuose. Į renginį, kurio šeimininkai – Telšių „Atžalyno“ progimnazija, susirinko mokiniai ir mokytojai iš penkių rajonų – Kauno Prano Daunio ugdymo centro, Kauno Kovo 11-osios gimnazijos, Kėdainių Akademijos gimnazijos, Joniškio raj. Skaistgirio gimnazijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos, Biržų raj. Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinės mokyklos. Telšių Masčio ežero pakrantėse, Degaičių parke ir sporto klubo „Topolis“ žirgyne vyko atviros pamokos netradicinėse aplinkose: „Netradicinis anglų kalbos mokymasis dirbant su žirgais“, „Masčio ežero vandens kokybės analizė“, „Medžio rūšies nustatymas ir gautų rezultatų užrašymas diagramose“, „Mažosios Telšių miesto paslaptys“, „Matavimo vienetai ir pasaulio Gineso rekordai“, „Mes ir gamtos pasaulis“, „Žmogaus santykis su gamta“.

Mokiniai ir mokytojai sužinojo daug naujo, patyrė nepamirštamų įspūdžių. Renginį vainikavo kelionė ir piknikas ant Žemaitijos pasididžiavimo – Šatrijos kalno.