Rudenėlio šypsenos

Nuo šių metų spalio 15 dienos Centre vyksta bendra 1-4 klasiųmokinių ir jų šeimos narių kūrybinių darbų paroda „Rudenėlio šypsenos“. Parodos eksponatai savo išradingumu stebina ne vieną mūsų Centro lankytoją. Ant įvairaus aukščio išdėstytų laiptelių išdidžiai pūpso: „Geltona mašinytė“, „Rudens karalienė“, „Peliuko namas“, „Liūtas Karalius“, besišypsantys moliūgai ir kiti personažai, padaryti iš įvairių rudens gėrybių. Kviečiame užlipti į antrą aukštą Centre (Taikos pr. 6a) ir pasigrožėti nuostabiais darbeliais, kurie tikrai pakels jums nuotaiką.