Saugus kelyje

Spalio 1 d. 4b ir 3c ugdytiniai, vadovaujami mokytojų Laimutės ir Jūratės, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Saugus kelyje“.

Vaikų saugumas ir sveikata  – mūsų visų rūpestis. Saugaus elgesio įgūdžių ugdymas mokyklose yra neišvengiama būtinybė. Padėti vaikui įgyti jo amžių ir patirtį atitinkančius saugaus elgesio gatvėje įgūdžius gali ir edukacinės išvykos į A. Žikevičiaus Saugaus vaiko mokyklą.

4b ir 3c klasių ugdytiniai įgijo praktinės patirties saugaus elgesio ir savisaugos įgūdžių lavinime, atlikdami ir stebėdami įvairias situacijas edukaciniame užsiėmime „Saugus kelyje“. Svarbu ne tik įgyti žinių, bet ir visada stengtis elgtis atsakingai ir apdairiai.