Šeimos šventė „Pabūkime kartu“

Rašytojas V. Hugo sakė „Šeima – tai visuomenės kristalas!“ Šeima – toks mielas ir šiltas žodis. Į jį telpa tiek daug: mamos lopšinė, nerimas ir pirmas pabarimas, tėčio švelnus žvilgsnis, jo rūpestingų rankų tvirtumas, senelės obuolių pyragas ir senelio parvežtas iš miesto kiškio pyragas… Kiek daug telpa į šį žodį. Taigi gegužės 15 dieną Kauno Prano Daunio ugdymo centre vyko ugdymo diena „Pabūkime kartu!“, skirta tarptautinei  Šeimos dienai  paminėti, kurią organizavo mokytojos Vilma Barkauskienė ir Danutė Bulotienė.

Šeimos diena subūrė ir suvienijo bendroms veikloms ir atsakomybėms ugdymo centro bendruomenę. Nuo pat ryto centro mokiniai plušėjo su savo mokytojais, auklėtojais: gamino gėles, medžius, jais puošė lauko ir salės erdves, piešė šeimos portretą, rašė kūrybinį rašinį apie savo šeimą. Savo darbus eksponavo mokyklos erdvėse.

Visi gėrėjosi mokinių koncertu, kurį paruošė muzikos mokytojos Dileta Jagelavičiūtė ir Audronė Ribinskienė. Lauko erdvėje tėveliai su savo vaikučiais sportavo, išbandė meninius- kūrybinius gebėjimus: piešė kreidomis ant asfalto, lipdė dirbinius iš molio, vaišinosi kukurūzų spragėsiais.

Ugdymo centro mokiniai buvo laimingi, kad jie kartu su tėveliais, seneliais ir giminaičiais galėjo dalyvauti tokiame linksmame ir turiningame renginyje.

Dėkojame  7c-8c klasės mamytėms Ilonai Gudaitienei už kukurūzų spragėsius, dailininkei Miglei-Juršytei-Pakštalienei už kūrybines molio dirbtuves. Taip pat centro bendruomenei, kuri prisidėjo prie šios gražios šventės. Ačiū, kad esate kartu!

Parengė Vilma Barkauskienė

Šeimos portretų „Mano šeima“ paroda