Spalvoto stiklo žaidimai

Spalio 10 d. 7a, 8c klasės mokiniai su mokytojomis Audrone G. ir Vaiva A. lankėsi VšĮ „Stiklo namai“ galerijoje, kurioje vyko kultūrinė pažintinė veikla „Spalvoto stiklo žaidimai“. Jos metu mokiniai susipažino su ten vykstančia paroda, dirbtuvėmis, kuriose gimsta labai gražūs ir įdomūs darbai. Menininkė vaikams suteikė galimybę  patiems  išsirinkti  norimą formą, spalvas, medžiagas savo kūrybiniam darbui atlikti. Mokiniai susikaupę, su dideliu susidomėjimu kūrė, dėliojo, klijavo. Visi džiaugėsi savo sukurtais darbais, kurie suteikė daug gerų emocijų. Būtinai dar ten sugrįšime!