Su Mokytojų Diena!

2020 m. spalio 5 d, muzikos mokytojos Audronė ir Dileta su studijos ,,Ad libitum” mokiniais parengė nuotaikingą ir mielą muzikinį sveikinimą. Į salę buvo pakviesti centro mokyklos mokytojai, auklėtojai, mokytojų padėjėjai, administracija ir kiti darbuotojai, kurie Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo pasveikinti ir su gera nuotaika aktyvai dalyvavo koncertinėje programoje.

Sveikiname visus mūsų mokytojus!
Kartais Jūsų darbas nematomas, kartais akylai stebimas, bet neabejotinai vienas reikšmingiausių mažo žmogaus gyvenime. Būkite stiprūs, kantrūs ir laimingi!

SVEIKINIMAI Mokytojų dienos proga!