Svajonių koliažai

Nuo 2019 metų lapkričio 11 dienos Kaišiadorių kultūros centre vyksta respublikinė neįgaliųjų ir jaunimo meninės kūrybos paroda „SVAJONIŲ KOLIAŽAI“. Šios parodos tikslas – skatinti neįgaliųjų vaikų ir jaunimo saviraišką meninėje veikloje ir pristatyti ją visuomenei. Konkurse spėjo sudalyvauti nemažai dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų. Savo kūrybinius darbus taip pat pateikė Kauno Prano Daunio ugdymo centro 5b klasės mokiniai – Ugnė Sangavičiūtė ir Marius Juraška. Abiejų ugdytinių pastangos buvo įvertintos – mokiniai ir juos paruošusios pedagogės Teresė Krasauskienė ir  Karolina Meištienė gavo padėkos raštus. Visi norintys pamatyti kūrybinius darbus gali tai padaryti iki gruodžio 6 dienos, nuvykę į Kaišiadorių kultūros centrą arba užsukę į Facebook paskyrą.