Svečiuose „Drakoniuko“ teatras

„Teatras – ypatinga erdvė, kurioje būdami vaikai ne tik lavina savo kūrybiškumą, kalbėjimo įgūdžius, bet ir išlaisvina fantaziją. Būdami teatre vaikai geriau save pažįsta, lavina empatijos jausmą, ugdo socialinius įgūdžius.

Spalio 10 dieną Kauno Prano Daunio ugdymo centre svečiavosi „Drakoniuko teatras“. Aktoriai mokiniams parodė nuotaikingą spektaklį „Vabalo Džojaus nuotykiai“. Tai istorija apie vabalą, kuris savo nelaimei, įsimyli pašėlusią Boružėlę Taškę ir keliauja jos ieškoti. Savo kelionėje Vabalas Džojus patiria daugybę nuotykių ir gerų, ir blogų. Tačiau viskas baigiasi gerai: vabalas ištrūksta iš skruzdžių kalėjimo, sulaukia pagalbos iš sportininko slieko ir suranda savo mylimąją.

Iš šio spektaklio vaikai galėjo pasimokyti gerumo, draugiškumo, nesavanaudiškos pagalbos, meilės savo gimtajam kraštui.

Taigi „Teatras padeda suvokti vaiką supantį pasaulį, atsako į jam rūpimus klausimus ir iškelia naujus, padeda patirti bendrystės su kitais vaikais – žiūrovais jausmą, ugdo meninį – estetinį pojūtį, plečia vaizduotės, fantazijos galimybes“.

Ačiū  mokytojai Jūratei Brazdeikienei už kultūrinio paso renginių organizavimą.

Parengė Vilma Barkauskienė