Svečiuose Kauno Taikomosios dailės mokyklos mokytojai

Sausio 21 d. Centre svečiavosi Kauno Taikomosios dailės mokyklos mokytojai. Jie vyresnių klasių moksleivius supažindino su teikiamomis šioje mokykloje profesinio mokymo programomis bei atkreipė dėmesį į galimybes sutrikusios regos mokiniams sėkmingai studijuoti Pynėjo iš vytelių bei Dailiųjų keramikos dirbinių gamintojo programose.

Atvykę Kauno taikomosios dailės mokyklos mokytojai, fotografai profesionalai,  taip pat suorganizavo įtraukiančias kūrybines dirbtuves, kurių metu mokiniai fotografavo dūmus bei eksperimentavo kurdami portretines nuotraukas.