Svečiuose pas muzikos instrumentus

Gegužės 8 d. 3 ir 4 klasės mokiniai lankėsi  M. ir K. Petrauskų muziejuje, kur dalyvavo „Svečiuose pas muzikos instrumentus“ . Ten ne tik matė daug instrumentų, bet jais galėjo ir groti, kas vaikams suteikė didelį džiaugsmą. Štai styginių šeimyna – rankelės ima stryką, griežia stygomis. O su pučiamųjų instrumentų grupe yra ką veikti – reikia nemažai jėgos, norint išpūsti trimitą ar tūbą.  Pamoka patiko ne tik vaikams, bet ir muzikos mokytojoms – Audronei ir Diletai. O fotografavo mūsų šaunioji Eglė.