Tarpmokyklinis projektas „Keliauk, pažink, atrask, pasidalink“

Kur galima Lietuvoje surasti pasakų herojus, Rojaus sodą ar net patį aligatorių? Ilgalaikio projekto „Keliauk, pažink, atrask, pasidalink“ dalyviai tai žino. Šauniai bendravo, keliavo, mokėsi, atliko įvairias užduotis, tyrinėjo… Papilnėjo žinių bagažas, liko džiugūs prisiminimai, nuostabios akimirkos nuotraukose. Projektas baigėsi, bet draugystė – ne. Susitiksime rudenį, tikimės jau ne virtualiai. Gražios vasaros, įspūdingų kelionių!

Kauno Jono Laužiko mokykla įspūdingu renginiu Raudondvario dvare  užbaigė 2020-2021 m. m. ilgalaikį projektą  „Keliauk, pažink, atrask, pasidalink“ (žiūrėti). Projektas buvo vykdomas karantino metu, todėl į tas pačias edukacines keliones dalyviai vyko atskirai, laikydamiesi visų tuo metu galiojančių saugumo rekomendacijų. Nuoširdus bendravimas ir bendradarbiavimas su išradingais draugais iš Kauno Prano Daunio ugdymo centro paliko šiltus jausmus visų dalyvavusių vaikų širdelėse. Nors bendravimas vyko nuotoliniu būdu, tačiau visada buvo galima jausti draugų artumą, nuoširdumą, geranoriškumą. Visiems projekto dalyviams ir organizatoriams tai suteikė daug malonių akimirkų. Tai jau antrasis dviejų mokyklų bendras projektas. Tikimės ir toliau taip šauniai bendradarbiauti!

Projekto veiklos:

Visi KPDUC projektai: 2021 / 2020 / 2019 / 2018 / 2017