Tarptautinės plaukimo varžybos Rygoje

Kovo mėn. 2-4 d. Latvijos sostinėje Rygoje vyko tarptautinės plaukimo varžybos, kuriose dalyvavo plaukikai iš Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos. Kaunui atstovavo Prano Daunio ugdymo centro mokiniai Paulius Ašmontas ir Danielius Mikalauskas. Kaip ir tikėjomės, labai gerai varžybose sekėsi Pauliui Ašmontui. Jis plaukdamas krūtine laimėjo dvi pirmas vietas, plaukdamas peteliške buvo antras, o plaukdamas nugara ir laisvu stiliumi – trečias.

Jau įprasta, kad Paulius įvairiose varžybose užima geras vietas ir garsina ugdymo centrą,  Kauną ir Lietuvą, tačiau šįkart labai gražiu plaukimu nudžiugino pirmą kartą tarptautinėse varžybose dalyvavęs ugdymo centro šeštos klasės mokinys Danielius Mikalauskas, plaukimo baseiną pradėjęs lankyti tik praėjusių metų spalio mėnesį. Per labai trumpą laiką jis išmoko plaukti ir pats pareiškė norą dalyvauti varžybose. Tad jau lapkričio mėnesį Danielius dalyvavo varžybose Kaune, o dabar kartu su kitais plaukikais išvyko į Rygą, kur laimėjo trečią vietą plaukdamas 50 m krūtine ir antrą vietą plaukdamas 100 m laisvu stiliumi.

Varžybose Kaunui atstovavo ir dar du buvę Prano Daunio ugdymo centro mokiniai Marius ir Marija Skripkaičiai, kurie irgi laimėjo trečias vietas. Plaukikai dėkoja Irenos Zykuvienės klinikai „Geras odontologas“ už galimybę nuvykti į varžybas, laimėti medalius, garsinti Lietuvą, Kauną, ugdymo centrą, o ugdymo centrui – už sudarytas sąlygas būti ten kartu su kitos šalies plaukikais.