Tolerancijos dėlionė

Kauno Prano Daunio ugdymo centro bendruomenė, kaip ir kasmet, atsiliepė į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuojamą Tarptautinės Tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios paminėjimą. Nors dėl pandeminės situacijos negalėjome turėti bendros šventės, tačiau šios dienos paminėjimas, visų džiaugsmui, pavyko. Mokiniai savo klasėse dailino savo darbelius, dėlionės detales, atspindinčias šių metų Tarptautinės Tolerancijos dienos temą – Tolerancijos dėlionė. Užsiimant šia kūrybine veikla, buvo aptariama ir tolerancijos tema, labiau įsigilinant į pagarbą vienas kitam. Sujungus dalyvių pavienes detales į vieną dėlionę atsiskleidė nuostabus tolerancijos temos atspindys – mes visi, tarsi dėlionės detalės, esame skirtingi, tačiau  svarbūs, gražūs ir reikalingi, papildantys vienas kitą ir sudarantys vieną nuostabų paveikslą.

Sveikiname visus su Tarptautine Tolerancijos diena ir linkime kiekvienam savo gyvenime kurti gražų tolerancijos paveikslą.