Aš mokausi, kai tu šalia

2018-2019 m. m. darželyje vykdomo meninio-edukacinio projekto „Aš mokausi, kai tu šalia“ atviros veiklos:

Gegužės 8 d. centro darželyje vyko renginys „Aš groju būgnais“. Su vaikais būgnus mušė Vilniaus muzikos ir teatro akademijos dėstytojas Arnas Mikalkėnas. Nuoširdžiai ačiū! Vaikams labai patiko.

Balandžio 25 d. centro darželyje vyko renginys  „Linksmosios Velykėlės“. Renginį vedė Kauno miesto vaikų lopšelio darželio „VILNELĖ“ pedagogės O. Kavaliūnaitė, E. Burbienė, G. Motiejūnienė. „Gintarėlių“ grupės ugdytiniai su mūsų įstaigos vaikais kartu šoko tautinius velykinius ratelius, klausėsi dainelių, eilėraštukų, dalyvavo bendrose veiklose.

Balandžio 20 d. centro darželyje vyko renginys „Suk suk ratelį“. Juos pravedė VU Kauno fakulteto merginų choro „Veni Gauderi“ vadovė Adelė Mikalkėnienė su studentėmis.