Varveklis

Lapkričio 26 d., 7a, 8c, 9a klasių mokiniai su mokytojomis Audrone G. ir Vaiva A. lankėsi Kauno statybos ir socialinių paslaugų mokymo centre. Vaikai susipažino, kokių  profesijų ten galima išmokti. Mokiniai pynė  iš vytelių kalėdinį žaisliuką „Varveklis“.  Po to ragavome mokinių iškeptą pyragą ir sušilome nuo mėtų arbatos. Sakome iki pasimatymo, dar laukia daug  nepažintų profesijų, pažinimo džiaugsmo  kitose erdvėse. Dėkojame mokymo centro administracijai už galimybę lankytis, sužinoti, pamatyti. Mes dar sugrįšime!