Vasario 16-osios renginiai ir sveikinimai

Vasario 15 d. centro bendruomenė paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną surengdama žaibišką flešmobą (sambūrį). Renginys vyko mokyklos kieme per ketvirtą pamoką. Renginio metu mokytojos Linos Pužaitės šokių būrelio mokinės šoko kieme skambant  M. Mikutavičiaus dainai „,Aš tikrai myliu Lietuvą“. Mokyklos mokiniai, mokytojai, auklėtojai ir kiti darbuotojai, eidami į mokyklos kiemą, turėjo suformuoti aplink šokančias mergaites atitinkamų spalvų ratus: 1, 2, 3b klasės – geltonos spalvos akcentais; 3a, 4, 5b-6a klasės – žalios spalvos akcentais, 6b – 10 klasės raudonais akcentais. Visi judėdami ratu, skambant dainoms, darė bangas – pakeldavo ir nuleisdavo rankas. Taip gražiai judant ratu, reikėjo visiems sustoti ir sudaryti skaičių – 100, geltonieji sudarė skaičių 1, žalieji skaičių 0, raudonieji skaičių 0. Akcijos pabaigoje Lietuvos vėliavos spalviniais akcentais papuošėme centro kieme esantį medelį.

Darželis taip pat švenčia Lietuvos atkūrimo 100-etį: dėliojo ledinukus ant sniego, paruošė vaikų darbų parodėlę, vasario 16-ąją paminėjo prisimindami pagrindinius faktus apie Lietuvą ir dainuodami dainą „Kokia nuostabi, Lietuva esi“.

Vyresnių klasių mokiniai prisijungė prie visuomeninės akcijos „Uždek žvakutę ant savanorio kapo“. Jie aplankė Centro vardatėvio Prano Daunio Lietuvos savanorio kapą, uždegė žvakutę, taip pagerbdami jo atminimą.

Vasario 16-osios progos sveikinimai

Straipsnis www.kaunas.lt