2018

• „Echolokacija žmonėms su regėjimo negalia” – tarptautinis Erasmus+ programos projektas.
  • Autizmo PL-LT platformos palaikymo paslaugos – tarptautinis Interreg programos projektas.
  • „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ – 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programa.
  • „Mes rūšiuojam“ – ilgalaikis aplinkosauginis projektas. Tai didžiausias Lietuvoje ekologinis projektas, skirtas aplinkos saugojimui, taršos mažinimui ir visuomenės ugdymui. Jo metu Lietuvos švietimo įstaigose renkamos elektros ir elektroninės įrangos ir nešiojamųjų baterijų atliekos.
  • MEPA – projektas „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“.
  • Lietuviais esame mes gimę“ – 1-4 klasių ilgalaikis projektas
  • „Visiems kitaip“ – Respublikinis projektas-seminaras
  • „Karjeros abėcėlė“ – pagal specializuotą karjeros ugdymo programą pagrindinei mokyklai ir regos negalią turintiems mokiniams.
  • „Žinojimas keičia“ – mokėjimo mokytis kompetenciją ugdantis projektas 5-10 klasių mokiniams
  • „Iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia…“ – tautinės savimonės ugdymas, projektas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.
  • „Socialinių įgūdžių lavinimas bendrų veiklų metu“ – tęstinis su Pilėnų progimnazija.
  • „Aš galiu, kai tu esi šalia“ tęstinis projektas su Garliavos Jonučių progimnazija.
  • „Transporto rūšys“ – ilgalaikis pradinių klasių projektas.
  • „Jaučiuosi saugus ir sveikas“ ir „Pojūčių takas“ – ikimokyklinių grupių projektai.