Virtualus apsilankymas Šilainių bibliotekoje

Tarpmokyklinis projektas „Keliauk, pažink, atrask, pasidalink“ tęsiasi. Balandžio 14 d. 4b klasės mokiniai su mokytoja Danuta ir J. Laužiko mokyklos 7b klasės mokiniai su mokytoja Lida dalyvavo integruotoje komunikacinės, pažintinės veiklos pamokoje „Kelionė po knygų pasaulį. Paukščiai pasakose“. Šį kartą virtualiai apsilankėme Šilainių bibliotekoje, kur vyresnioji bibliotekininkė Gražina supažindino su biblioteka. Mokiniai susidomėję klausėsi pasakojimų apie įvairias pasaulio bibliotekas, susipažino su naujomis knygutėmis, klausėsi skaitomų pasakų apie paukščius. Aptarėme naują David Cali knygą „Laimės prekeivis“.

Skaitantys Šilainiai ->