Visuotinės veiksmo savaitės 2020 nuotolinė viktorina

2020 m. nuo balandžio 26 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centrasvisus šalies mokytojus ir moksleivius pakvietė dalyvauti jubiliejinės 20-osios Visuotinės veiksmo savaitės renginiuose – „Kartu už kokybišką švietimą!“, kurie dėl pasaulinės pandemijos yra organizuojami virtualiai.

Visuotinė veiksmo savaitė – tai kasmetinė, visame pasaulyje rengiama iniciatyva, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į būtinybę užtikrinti švietimo kokybę  bei prisidėti prie jos gerinimo visame pasaulyje.

Atsiliepiant į kvietimą, mokytoja Lina Vitkuvienė užregistravo centro dalyvavimą viename iš organizatorių pasiūlytų nuotolinių renginių – virtualiose viktorinose. Gegužės 4-8 dienomis centro 6-10 klasių mokiniai sėkmingai sudalyvavo virtualiose viktorinose  – pasitikrino turimas žinias bei pasivaržė su bendraamžiais visoje Lietuvoje.  Viktorina  buvo organizuojama per Zoom platformą, o vykdoma per Kahoot įrankį, kur mokiniai turėjo ribotą laiką atsakyti į pateiktus klausimus. Viktorinų klausimai buvo susiję su Darnaus Vystymusi (DV) temomis – 17 DV tikslų. Šie tikslai apima visas svarbiausias šiuolaikinio gyvenimo sritis, teko pademonstruoti savo žinias ne tik apie ekologiją, bet ir apie ekonomiką, švietimą, sveikatą ir kt.

Dėkoju Centro 6-10 klasių mokiniams už aktyvų dalyvavimą Visuotinės veiksmo savaitės 2020 nuotolinėje viktorinoje!

Daugiau apie Visuotinė veiksmo savaitę