Žinių viktorinoje „Tai – įmanoma!”

Spalio 16 d. 8b klasės keturi mokiniai dalyvavo Kauno miesto ir rajono ugdymo įstaigų 7-8 klasių mokinių žinių viktorinoje „Tai – įmanoma!”, kurią organizavo Kauno moksleivių techninės kūrybos centras, minėdamas Pasaulinę informacinių technologijų plėtros dieną. Mokytojos Linos V. iniciatyva Centrui atstovauti buvo sudaryta komanda, kuri turėjo išsirinkti komandos kapitoną, sugalvoti komandai pavadinimą ir parengti trumpą komandos prisistatymą su šūkiu. Renginio metu mokiniai atsakinėjo į klausimus (30 klausimų kahoot programa), atliko užduotis apie informacinių technologijų plėtrą pasaulyje ir Lietuvoje. Svarbus ir naudingas toks netradicinis mokymosi būdas, kurio dėka mokiniai įdomiai ir prasmingai galėjo pa(si)pildyti savo žinių pasaulį, tuo pačiu pamatyti kaip efektyviai gali būti panaudojamos informacinės technologijos.