Nykštuko dirbtuvėlės

Kartais dekoracijas ir žaisliukus galima pasigaminti iš pačių elementariausių dalykų, kuriuos išmetame net nesusimąstę – kad ir iš ledų pagaliukų… Pagaliukai pagaminti iš natūralaus medžio – beržo, todėl labai tinka gaminti įvairius kūrybinius darbus. 1a, 1b, 3a, 3b, 4b, 5b, 6a, 6b, 7a klasių mokiniai ir jų mokytojos – A. Murzienė, L. Kolpakova, L. Borusevičiūtė, R. Venckutė, D. Kauklienė, T. Krasauskienė, K. Mikalajūnaitė dalyvavo VŠĮ Edukacijos centro „Saulėtekis“ projekte „Kūrybingai sutikime artėjančias šventes“. Be to, šiame projekte dalyvavo Kauno Dainavos progimnazijos, Kauno J. Urbšio progimnazijos, Kauno A. Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro, KTU inžinerijos licėjaus mokiniai.

Mokinių darbai eksponuojami parodoje „Nykštuko dirbtuvės“ – Kauno V. Kudirkos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje. Visi dalyviai gavo padėkas bei dovanėles už gražius darbelius.

Edukacijų „Nykštuko dirbtuvės“ ir „Sukurk SAVO pasaką“ rezultatų virtualus pristatymas