DĖKOJAME

• Algirdui Benadui Sutkui – Už padovanotas dvi mechanines Brailio rašomąsias mašinėles.
  • Mindaugui Miliauskiui – Už nuolatinę paramą Centrui.
  • Rotary klubui „Kauno Tauras“ – Už planšetinius kompiuterius „Samsung Galaxy Tab“ dviem klasėms.
  • LIONS tarptautinės organizacijos Kauno M.K. Čiurlionio klubui ir Asociacijai Kauno klubui „Lions“, Britanijos-Lietuvos bendrijos labdaros fondui „The Tiltas Trust“ – Už aktyvaus gamtos ir etninės kultūros pažinimo stovyklos „Kupolė“ mokiniams finansavimą.
  • Nevyriausybinei jaunimo organizacijai „JCI (Junior Chamber International) Kaunas“ – Už naujai perdažytus centro mokyklos kiemo sporto inventorių ir suoliukus.
  • Kauno Pilėnų progimnazijos pradinių klasių mokytojams ir mokiniams – Už bendradarbiavimą vykdant projektą „Socialinių įgūdžių lavinimas bendrų veiklų metu“.
  • Krepšinio klubo „Pieno žvaigždžių“ komandos administracijai ir krepšininkui Žygimantui Skučui – Už šešis krepšinio kamuolius, pritaikytus jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams.
  • Rotary klubo „Kauno Tauras“ prezidentui ir jo nariams – Už mokyklos kieme įrengtą puikią krepšinio aikštelę centro mokiniams.
  • Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijos 4-tų klasių mokytojams, mokiniams ir jų tėvams – Už Centro edukacinių erdvių turtinimą – dovanas, skirtas ugdytinių sensomotoriniam lavinimui.
  • Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijos bendruomenei – Už ilgametę draugystę ir nuoširdų bendradarbiavimą, įgyvendinat projektą „Aš galiu, kai tu šalia“.
  • Rūtai Klevaitei, Nacionalinio M.K. Čiurlionio dailės muziejaus socialinių projektų kuratorei – Už edukacinių programų pritaikymą specialiųjų poreikių turintiems vaikams.

Centro vaikų tėveliams

• D. ir J. Orševski  – Už pietų servizą.
  • Audriui Brastauskui – Už kompiuterinę darbo vietą klasei.
  • Rolandui Gečiui – Už centro mokinių iškylą senoviniu autobusu į istorinės, karinės technikos muziejų.
  • Miglei Juršytei-Pakštalienei – Už bendruomenės narių telkimą įgyvendinant meninį projektą „Autizmo dėlionė“.
  • Ilonai Gudaitienei – Už aktyvią veiklą organizuojant Centro bendruomenės renginius.
  • Jolantai Navickienei – Už įsimintinų Centro bendruomenės narių gyvenimo akimirkų fiksavimą.
  • Viktorijai Taraškevičienei – Už iniciatyvumą ir geranoriškumą gerinant 3b klasės aplinką.
  • Kęstučiui Burbai – Už iniciatyvumą, geranoriškumą, padovanotas priemones aktyviam vaikų laisvalaikiui ir sportinei veiklai.
  • Rūtai Budreckienei ir Kauno M.K. Čiurlionio LIONS klubui – Už hidroterapijos kabineto priemones.
  • V. ir M. Apulskiams – Už supynes ikimokyklinio amžiaus vaikams.
  • D. ir A. Brastauskams, M. Mickutei, E. Bulovui, E. ir G. Černeckams, J. ir G. Jestremskams, D. ir J. Orševski, K. ir J. Sakalauskams – Už pagalbą ir paramą įrengiant klasę.