DĖKOJAME Jums visiems, mieli tėveliai, mokytojai ir kiti Centro bendruomenės nariai, kad esate su mumis bei kasmet prisidedate prie mokyklos ir darželio rėmimo, skirdami GPM dalį!

Mums labai reikia Jūsų palaikymo ir paramos tam, kad kartu galėtume nuveikti dar daugiau darbų.

Skirkite paramą – gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį – Kauno Prano Daunio ugdymo centrui

Norėdami pervesti 1,2 proc. paramą iki einamųjų metų gegužės 1 d.:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos.
  2. Skyriuje „Deklaravimas“, pasirinkite meniu „Pildyti formą“ ir „Prašymas skirti paramą“. Pasirinkite FR0512 formą ir spauskite „Pildyti formą tiesiogiai portale“.
  3. Formoje įrašykite:

– mokestinį laikotarpį 2020
– pažymėkite, kad dalį mokesčio skiriate paramos gavėjams
– gavėjo tipas 2
– centro kodas 190983430
– mokesčio dalies paskirtis Parama
– nurodykite, kokią mokesčio dalį skiriate centrui
– taip pat galite nurodyti, kuriam laikotarpiui parama skiriama – šiuo laikotarpiu parama bus paskirta automatiškai ir deklaracijos pildyti iš naujo nereikės

4. Dešiniajame viršutiniame kampe paspauskite „Pateikti deklaraciją“ ir patvirtinkite.

Kam ir kokias pajamų mokesčio dalis galiu paskirti?

Kokiu būdu galiu pateikti prašymą FR0512?

Dėkojame visiems rėmėjams – įmonėms ir pavieniams asmenims, remiantiems Centrą finansiškai ir visais kitais būdais.

Tikslinė parama Kauno Prano Daunio ugdymo centrui
Įmonės kodas: 190983430
Adresas: Taikos pr. 6A, Kaunas
Paramos sąskaitos numeris: LT51 7300 0100 0223 0914
Bankas: SWED bankas

AČIŪ VISIEMS IR KIEKVIENAM!