E-priemonės

Mobilios programėlės skirtos ASS turinčių vaikų skaitymo ir socialinių įgūdžių lavinimui.

E-priemonė „Tomas ir Ula: socialinės istorijos“:
Peržiūrėti naršyklėje
Atsisiųsti Android instaliacinį failą (naudoti Android planšetuose)
Rekomendacijos naudojimui

E-priemonė „Tomas ir Ula: mokausi skaityti“:
Peržiūrėti naršyklėje
Atsisiųsti Android instaliacinį failą (naudoti Android planšetuose)
Rekomendacijos naudojimui

Pasidalinkite savo patirtimi ir nuomone apie produktus:

40 val. kvalifikacijos tobulinimo programa. Programos dalyviai turės galimybę ne tik susipažinti su ASS vaikų ugdymo proceso ypatumais, globalaus skaitymo metodu, bet ir praktikuosis įvairiais būdais taikyti e-priemones profesinėje praktikoje bei pasidalinti autizmo spektro sutrikimų turinčių mokinių skaitymo ir socialinių įgūdžių ugdymo patirtimis.

„Globalaus skaitymo metodu grįstų e-priemonių kūrimo ir taikymo praktikos autizmo spektro sutrikimą turinčių mokinių ugdyme“

Pranešimų pristatymai, vaizdo įrašai, straipsniai  (žiūrėti)

Išsamiau apie projekto įgyvendinimą skaitykite čia

Vykdytojai: