Tolerancijos raktas

Lapkričio 16 d. Kauno Prano Daunio ugdymo centras minėjo Tarptautinę Tolerancijos dieną su TOLERANCIJOS RAKTU!

Kai kurie žmonės savo viduje turėdami pakantumą, supratimą, draugiškumą, kito priėmimą, pagarbą, ne visada tai atskleidžia kitiems, todėl kartais reikia turėti simbolinį raktą, kuriuo galime atrakinti žmogaus vidinį pasaulį ir padėti atsiskleisti šioms žmogaus savybėms.

RAKTAS – puikiai tinka atrakinti žmonių mintims, širdžiai, jausmams ir įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų. Taigi šią dieną kiekviena klasė pagamino po raktą, klasėse kalbėta tolerancijos tema, vyresnių klasių mokiniai susitiko diskusijai, ugdome mokinių požiūrį, kad toleruoti reiškia suvokti ir pripažinti, kad kitos lyties, tautybės, tikėjimo, seksualinės orientacijos, pažiūrų ar kitų ypatybių turintis žmogus nėra blogesnis, menkesnis, jis turi tas pačias teisias kaip ir kiti žmonės.

Kviečiame susipažinti su kitų švietimo įstaigų sukurtais tolerancijos raktais: https://www.komisija.lt/galerija/

(ieškoti galerijos Tarptautinė tolerancijos diena – lapkričio 16-oji)