Autizmo supratimo diena mokykloje

Balandžio 2-oji – Pasaulinė autizmo supratimo diena. SUPRASTI palinkėsime sau ir visiems, kurie gyvena, mokosi, dirba ar tik atsitiktinai prasilenkia su šį sutrikimą turinčiais žmonėmis.

Balandžio 10 d. minint autimo supratimo dieną centre buvo organizuotos veiklos:

1. Mokinių kūrybinė veikla „Aš esu pasaulio dalis“.
2. Renginys, skirtas pasaulinės autizmo supratimo dienos paminėjimui.
3. Mokinių kūrybinis darbas „Vaikystės dėlionė“.
4. Kelionė po paslaptingąjį labirintą vinguriavo per stoteles „Svečiuose pas Bertą“, „Aš žaidžiu – žaiskime kartu“, „Žaidimai spalvomis ir formomis“, „Pavyk, sugauk, nusišypsok“, „Išmanusis avilys“, „Vaikystės dėlionė“.
5. 3b klasės mokinių Rugilės Gečiūtės ir Dovydo Navicko darbų paroda „Mėgstu piešti…“.
6. Miesto ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų vaikų darbų paroda „Mėlyna svajonė“.
7. Atviros veiklos darželyje:
– muzikinis etiudas „Mėlynsparniai malūnėliai“;
– integruota veikla darželio erdvėse „Linksmieji koridoriai“;
– edukacinė veikla prie šviesos stalo „Šviečiančios spalvos“.
8. Mokytojų stendiniai pranešimai.