Drakonas žibintų pasaulyje

Nuo lapkričio 17 d. piešinių konkurso dalyvių piešiniai yra patalpinti organizatorių Pakruojo dvaro Facebook puslapyje, už juos viešai galima balsuoti. Balsavimas tęsis iki lapkričio 21 d., 20 val.

Lapkričio 4 d. Pakruojo dvaras pakvietė darželinukus/pradinių klasių mokinius iš visos Lietuvos ir kaimyninės Latvijos pasinerti su drakonu į margą žibintų pasaulį.

Norime pasidžiaugti, kad mokytojos Rasos V. iniciatyva Centro 2b klasės mokiniai nutarė dalyvauti piešinių konkurse „Drakonas žibintų pasaulyje“. Pasiruošimas konkursui vyko keliais etapais: vaikai žiūrėjo paveiksliukus, tyrinėjo žaislinius drakonus, mokėsi piešti šį padarą. Mokiniai dirbo susidomėję, piešė kreidelėmis, vandens pieštukais, išbandė ir gratažo techniką, kuriai atlikti prireikė net kelių dienų. Nupieštus ir paruoštus darbelius mokytoja sėkmingai išsiuntė nurodytu e-adresu, kurie šiuo metu yra sukelti į organizatorių puslapį. Mažiesiems antrokams labai tiko ir patiko visas dalyvavimo konkurse procesas.

Kviečiame visus apsilankyti Pakruojo dvaro Facebook paskyroje ir balsuoti už jums labiausiai patikusius piešinius!