Edukacijos Klaipėdoje

4b, 4c, 8b-9a, 10b, 6a, 9b klasių mokiniams Birželio 10 d. 6a ir 9b klasių mokiniams Klaipėdos delfinariume vyko istorijos, pilietiškumo ir technologijų pamoka „Jūra ir pasaulis“. Vaikai ir juos lydintys pedagogai ugdė pažintinius ir kūrybinius įgūdžius, bendravo ir bendradarbiavo, smagiai leido laiką pajūryje mėgaudamiesi jūra ir saule.

Birželio 16 d.  būrys Centro mokinių ir juos lydintys pedagogai vyko į Klaipėdos jūrų muziejų. Pasidžiaugę saulės spinduliais ir šiltos jūros bangomis, delfinariume stebėjo nuotaikingą ruonių ir delfinų pasirodymą, o jūrų muziejuje daug sužinojo apie jūrų, upių ir ežerų  gyventojus. Visiems patiko įspūdingas akvariumas, ruoniai ir pingvinai. Mokiniai grįžo laimingi ir patenkinti, pilni gerų įspūdžių.