Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. yra švenčiama Europos kalbų diena. Europa yra turtinga savo kalbomis – šiame žemyne yra daugiau nei 200 vietinių kalbų.

Tradiciškai kalbų diena paminėta ir mūsų mokykloje. Mokytojos G. Dantienė ir J. Strebeikienė su mokiniais pravedė klausimų – atsakymų apie Europos šalis, kalbas ir įdomybes viktoriną.  MEPA projekto (mokyklos Europos parlamento ambasadorės) dalyvė J. Strebeikienė kartu su jaunaisiais projekto ambasadoriais pristatė stendus, skirtus kelionių po šalis įspūdžiams aptarti. Mokiniai mokėsi pristatyti darbus savo bendraamžiams, kartu dainavo užsienio kalbos daineles bei atliko kitas užduotis.

# MEPA (mokyklos Europos parlamento ambasadorės)