Integruota tarpmokyklinė anglų kalbos-etikos pamoka „Kaip tu mane matai?“

Spalio 17 d. 7b-8a ir 9b-10a klasių mokiniai dalyvavo integruotoje tarpmokyklinėje anglų kalbos-etikos pamokoje „Kaip tu mane matai“. Mokiniai ketvirtą kartą susitiko bendrai veiklai su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro 7-10 klasių mokiniais. Pirmuosius du kartus veikla vyko Vilniaus ir Kauno ugdymo centruose, trečiąjį kartą susitikome netradicinėje aplinkoje – Žaislų muziejuje, kur mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje.

Šį kartą susitikimas vyko Kaune – Pranciškonų vienuolyne. Mokiniai, atlikdami iš anksto paruoštas užduotis, mokėsi išgirsti ir pajausti vienas kitą, stiprino bendravimą pindami draugystės apyrankes, susipažino su šv. Jurgio bažnyčios istorija. Veiklas apibendrinome atlikdami užduotis anglų kalba. Mokiniai išsiskirstė nusiteikę geranoriškai, draugiškai, su noru vėl susitikti bendrai veiklai Vilniuje.