Kai tu šalia, aš galiu…

Kai tu šalia, aš galiu…

Fotografo Žilvino Valeikos darbų paroda

2019 m. Balandžio 2 d. centro bendruomenė ir svečiai dalyvavo Žilvino Valeikos fotografijų parodos „Kai tu šalia, aš galiu“ atidaryme Kauno paveikslų galerijoje. Fotografijų herojai – mūsų centro vaikai ir mokytojai. „Kiekvienas vaiko ar mokytojo atvaizdas tuo pat metu yra ir vaizdinė metafora, vis kitaip perteikianti vaiko ir jo globėjo ar tiesiog žmogiškojo pasitikėjimo idėją.“ Daugiau apie tai:
http://www.melynasuo.lt/…/zilvino-valeikos-fotografiju-par…/
Paroda veiks iki 2019 m. balandžio 28 dienos.

Fotografui Žilvinui Valeikai šį paroda – tarsi debiutas dar neišbandytoje kūrybinės fotografijos srityje. Autorius iki šiol buvo žinomas kaip režisuotos, populiariosios kultūros estetika ir įvaizdžiais žaidžiančios fotografijos kūrėjas, nevengęs ironiško požiūrio į šiandienos visuomenės dirbtinį blizgesį. Tačiau fotografuodamas parodai „Kai Tu šalia, aš galiu…“ Ž. Valeika pro fotoobjektyvą žvelgė į tikrą gyvenimą ir fiksavo nuoširdžius bei atvirus žmonių santykius, stengdamasis kaip galima mažiau savo buvimu paveikti nuoširdų vaikų ir mokytojų bendravimą.

ŽILVINO VALEIKOS FOTOGRAFIJŲ PARODA
„KAI TU ŠALIA, AŠ GALIU…“
Data: 15 VASARIS 2019 00:00 – 28 BALANDIS 2019 00:00
Paveikslų galerijoje, K. Donelaičio g. 16, Kaune

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status