Kalbinukų šventė: seku, seku pasaką 2018

Nepakartojamos akimirkos Kauno Rokų gimnazijos karalystėje „Seku seku pasaką“. Lapkričio 29 dieną 2a, 2b, 3a klasių mokiniai Matas, Tauras, Lukas, Urtė, Henrikas su mokytojomis Vilma, Danuta, Alma dalyvavo Kauno miesto pradinių klasių specialiųjų poreikių mokinių projekte „Kalbinukų šventė: seku, seku pasaką 2018“, kuris vyko Kauno Rokų gimnazijoje.

Mokiniai pristatė savo kūrybinį darbą pasakų karaliams, sekė pasaką „Du godūs meškiukai“, fotografavosi su mokytojomis prie artistų suolelio atminčiai drauge su Karaliene ir jos šauniais talkininkais. Bendrame rate mokėsi adventinio žaidimo „Kiškeli nabagėli“.  Sprendė karaliaus užduotis „Įmink mįslę“, rinko pasakų pavadinimus iš pabirusių raidžių, paveikslėliuose mėgino atpažinti pasakas, minė mįsles, džiaugėsi saldžiais prizais. Savo veiklas įsivertino karalių patarėjų pateiktuose šypsenėlių lapuose.

Renginyje mūsų kalbinukai patyrė bendravimo džiaugsmą, įgijo drąsos, pasitikėjimo savo jėgomis, praturtino žodyną.  Karaliai palinkėjo nepamiršti pasakų, jas sekti, semtis iš jų gyvenimo išminties.

Vilma Barkauskienė